Blog

Něco o naší práci a příbězích, které nás spojují.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
04. 06. 2024
Nadace NFG

Pomáhat se dá různými způsoby a třeba i tou nejmenší částkou <3 Ona i ta malá částka, ve finále pomůže velké věci. Víte o restauraci či podobném zařízení, které by se chtělo projektu ,, 1 koruna ,, zúčastnit? Neváhejte nás kontaktovat a zapojit se tak do pomoci rodinám s vážně nemocnými dětmi, které naší pomoc potřebují <3
Více o projektu, se dozvíte v našem videu <3
... See MoreSee Less

0 CommentsComment on Facebook

21. 04. 2024
Nadace NFG
Z celého srdce děkujeme zastupitelům obcí Mokrouše, Hůrky a Němčovice, za finanční dar, směřovaný naší nadaci. ❤ Každého daru si velmi vážíme a je pro nás významnou pomocí.

Z celého srdce děkujeme zastupitelům obcí Mokrouše, Hůrky a Němčovice, za finanční dar, směřovaný naší nadaci. ❤ Každého daru si velmi vážíme a je pro nás významnou pomocí. <3 ... See MoreSee Less

28. 02. 2024
Nadace NFG

Spousta z vás, se nás dotazuje, jak naše nadace funguje? Komu a jakým způsobem pomáháme? Kde na naši činnost sháníme finanční prostředky?
Odpověď na všechny tyto dotazy, najdete v tomto videu 🙂 <3

... See MoreSee Less

0 CommentsComment on Facebook

10. 01. 2024
Nadace NFG

Konec roku 2023, byl pro naši nadaci velmi úspěšný. I nadace dostala dárky a to v podobě finančních darů, které nám v letošním roce velmi pomohou. ❤ Tímto velice děkujeme stavební společnosti BIGGEST s.r.o., firmě GESPRAN s.r.o., HOMES-JK s.r.o.,
Pavel Beránek - finanční poradenství, účetnictví a znovu firmě MERCATUS COMPANY s.r.o., která měla rozmístěné 3 nadační kasičky, po celý prosinec na stáncích s občerstvením na vánočních trzích v Praze na Andělu.
Za rukodělné výrobky děkujeme paní Pavlíně Krejčové a Pavle Cheníčkové.
Za vytvoření krásného vánočního přání děkujeme paní Anně Kocmanové ❤
Věříme, že i tento rok 2024, bude pro vás všechny úspěšný a dokážeme zase o trochu více pomoci tam, kde je potřeba ❤
... See MoreSee Less

24. 12. 2023
Nadace NFG

... See MoreSee Less

Načíst další

Můžeš se stát dárcem.

Jak se zapojit?

Máte-li stejně jako my zájem zkvalitňovat život těm, kterým nebylo příliš přáno, zapojte se a přispějte na účet nadace i Vy.

Chcete-li přispět některé z konkrétních rodin, které podporujeme, napište prosím do poznámky jméno rodiny a my Váš dar předáme. Máte-li zájem podporovat naši nadaci dlouhodobě, kontaktujte nás prosím přes email či telefon a spojíme se s Vámi, abychom Vám mohli předat instrukce.

Každá částka se cení a pomůže.

Účet nadace určený pro dary:

2102084187 / 2010

Aktuální potřeba 1 234 567 Kč

Šárka Černá

Ředitelka Nadace NFG